Ödeme ve Teslimat

1) Siparişiniz 09:00-18:00 saatleri arası teslim edilir.Özel bir saatte teslim edilmesini istiyorsanız sipariş formunda bize iletebilirsiniz.İstediğiniz saatte teslim edebiliriz.


2) İsimsiz gönderilen siparişlerde alıcının çiçeği kabul etmemesi halinde sorumluluk gönderene aittir. İsimsiz giden siparişlerden kaynaklanan hiçbir sorundan firmamız sorumlu değildir.

3) Alıcı teslimat saatinde adresinde bulunamadığında, teslimat adresi işyeri ise çiçek güvenlik görevlisine veya çalışma arkadaşına, teslimat adresi ev ise çiçek komşu veya apartman görevlisine imza karşılığı teslim edilmektedir.

4) Siparişiniz hava şartları, aşırı yoğunluk, veya trafik nedeniyle seçmiş olduğunuz saat aralığından daha önce veya sonra teslim edilebilmektedir. Aksi durumda, siparişiniz mümkün mertebe seçilen saat aralığında teslim edilmektedir. Dakikası dakikasına teslimat yapabilmemiz mümkün değildir.

5) Ödeme şekli havale veya EFT olan siparişlerin teslimatı, bakiyenin firma hesabımıza transfer işlemi tamamlanmadan gerçekleştirilmemektedir.

6) Siparişleriniz hazırlandıktan veya dağıtıma çıktıktan sonra iptal edilememektedir. İptal işlemlerinizi mümkünse bir gün önceden yapmanızı tavsiye ederiz.

7) Sevgililer Günü, Anneler Günü ve Yılbaşı gibi özel günlerde, aşırı yoğunluk nedeniyle kesinlikle teslim saati alınmaz. Ancak, siparişleriniz gün içinde mutlaka teslim edilir.

 

 


 

Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
E-Ticaret Sitesi